Firmast : 

 Lahendame Erinevate Linnuliikide Probleeme...

Linnuabi Grupp asub Tallinnas ja tegeleb lindude kõrvaldamisega kogu Eesti territooriumil erinevatel objektidel ning kaitseb ühtlasi objekte lindude negatiivse mõju eest. Grupp sõpru-entusiaste asutasid ettevõtte 2013. aastal, et aidata nii firmasid kui ka eraisikuid lindude ligimeelitamisel, eemale hirmutamisel ja kõrvaldamisel. Me ei kasuta mürke või mürgitavaid aineid. Meie meetodid põhinevad teadmistel lindude psühholoogiast ja käitumise iseärasustest.

Linnuabi Grupp – see on nende linnuarmastajate koostöö, kes usuvad enda jõusse, teadmistesse ja kogemustesse. Meie põhiprintsiibid on töö tulemuslikkus ja kvaliteet. Me ei küsi oma teenuste eest tasu, kui meie teadmistest ja oskustest ei piisa tulemuse saavutamiseks. Me ei tööta mudelite järgi – iga probleemi või ülesande jaoks töötame välja individuaalse lahenduse.

Kui te ei saa lindudega seotud probleemiga ise hakkama, siis pöörduge meie poole, me aitame teid.

Meie spetsialistidel on olemas sertifikaadid:

 meid valivad:

​Korteriühistud, Haldusfirmad, Hooldusfirmad, Laod ja Logistikakeskused, Rimi Eesti Food, Selver, Maxima, Prisma, Coop, Viru Keskus, Rocca Al Mare, Hesburger, McDonalds, Tallinna Sadam, Postimaja Kaubanduskeskus, Tallinna Lennujaam, ABB, Riigi Kinnisvara, Loomakaitse Liit, Saatkonnad, Spa Keskused, Tehased, Toitlustus & Tootmine firmad ja palju teised.
ja palju teised

 

Me ei reklaami ennast. Meie töö teeb seda meie eest.